Rozwiń swoją karierę w sporcie.

Weź udział w wysoko ocenianych, internetowych kursach Akademii PracaSport.pl. Zyskaj nowe kompetencje i zdobądź wymarzoną pracę w sporcie!

Zobacz kursy Zobacz wideo

Zobacz dostępne kursy

Intensywny program kursów Akademii obejmuje kompleksową wiedzę niezbędną w branży sportowej.

Skuteczna komunikacja na Facebooku

75 ZŁ

Kurs dla osób, które chcą lepiej poznać i zrozumieć zasady skutecznej komunikacji na Facebooku: od utworzenia fanpage’a, po kampanie reklamowe.

Uruchomienie i konfiguracja bloga

75 ZŁ

Kurs dla wszystkich osób, które zamierzają rozpocząć przygodę z blogosferą oraz dla tych, którzy mają już swojego bloga, ale chcieliby aby wyglądał on profesjonalniej.

Promowanie treści w internecie i analiza statystyk

75 ZŁ

Kurs dla internetowych twórców, którzy chcą wiedzieć jak analizować statystyki i dobrać odpowiednie działania promocyjne, tak aby zwiększyć liczbę czytelników.

Dziennikarstwo sportowe

75 ZŁ

Kurs skierowany do początkujących dziennikarzy oraz osób marzących o karierze w mediach sportowych. Poznaj najważniejsze aspekty pracy i popraw swój warsztat.

Webwriting. Tworzenie tekstów internetowych

75 ZŁ

Kurs dla wszystkich twórców: dziennikarzy sportowych, blogerów, redaktorów stron internetowych, a także pracowników agencji marketingu i public relations.

Efektywna organizacja pracy i osiąganie celów

DARMOWY

Kurs dla wszystkich, którzy chcą poprawić wydajność swojej pracy, lepiej planować zadania, dbać o właściwy balans praca - odpoczynek i efektywnie pracować zdalnie.

Prawo autorskie i prasowe

75 ZŁ

Kurs dla dziennikarzy sportowych, blogerów, specjalistów ds. PR, Social Media Managerów oraz właścicieli stron internetowych, którzy chcą wiedzieć jak działać zgodnie z prawem.

Profesjonalny profil na LinkedIn

DARMOWY

Kurs dla wszystkich osób, które chcą się nauczyć jak efektywnie korzystać z platformy LinkedIn - od budowania wizerunku, po znalezienie wymarzonej pracy.

Dlaczego warto wziąć udział w Akademii?

Akademia PracaSport.pl to pierwsza w Polsce, internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci w rozwoju twojej kariery zawodowej.

Jak przebiega nauka?

Ucz się jak chcesz i kiedy masz na to ochotę. Korzystaj w wygodny sposób z platformy e-learningowej także za pomocą smartfona i tabletu.

Dowiedz się więcej
Dla kogo jest Akademia?

Dla początkujących Akademia może stanowić pierwszy krok do wymarzonej pracy. Doświadczeni pracownicy udoskonalą swój warsztat.

Dowiedz się więcej

Opinie o naszych kursach

Eksperci polecają Akademię

Uczestników kursów Akademii czekają bardzo intensywne dni nauki. Oczywiście ukończony kurs nie gwarantuje, że osiągniesz sukces w branży, ale na pewno da Ci solidne podstawy i wskaże drogę, którą powinieneś podążać.

Michał Wszołek

Komentator sportowy
Eleven Sports
Akademia jest świetnym przetarciem dla wszystkich osób, myślących poważniej o pracy w branży sportowej. Duży plus za wsparcie urządzeń mobilnych, dzięki czemu uczyć można się chociażby w drodze do szkoły czy pracy. Tak powinna wyglądać nowoczesna edukacja.

Karol Kuśka

Specjalista ds. marketingu
STS Zakłady Bukmacherskie
Zakres tematyczny robi wrażenie. Uczestnik prowadzony jest punkt po punkcie, niemal za rękę. Autorzy kursów nie owijają w bawełnę - tylko najlepsi znajdą pracę w tej branży.

Polecam zwłaszcza kurs “Dziennikarstwa sportowego”.

Maciej Sypuła

Dziennikarz sportowy
Onet.pl i Ekstraklasa.tv