Internetowy kurs

Dziennikarstwo sportowe

Kurs skierowany do początkujących dziennikarzy oraz osób marzących o karierze w mediach sportowych. Poznaj najważniejsze aspekty pracy i popraw swój warsztat.

Przystąp do kursu

Tylko 129zł, polecany przez 98% uczestników

Czego się nauczysz?

Dowiesz się jak rozpocząć i rozwinąć swoją karierę w mediach sportowych. Praktyczny poradnik krok po kroku przybliży Ci świat dziennikarstwa sportowego.

Praca w terenie

Zrozumiesz jak istotna jest praca w terenie i od kulis poznasz jak wygląda praca dziennikarza z akredytacją prasową.

Przeprowadzanie wywiadów

Poprawisz swój warsztat dziennikarski. Dowiesz się jak dobrze przygotować i przeprowadzić wywiad, który zostanie zapamiętany.

Budowanie własnej marki

Nauczysz się jak za pomocą serwisów społecznościowych budować markę osobistą oraz w jaki sposób skutecznie unikać sytuacji kryzysowych.

Kariera dziennikarska

Dowiesz się jak rozpocząć pracę w mediach sportowych oraz w jaki sposób zdobywać pierwsze szlify w branży.

Budowanie kontaktów

Nauczysz się jak budować swoje pierwsze kontakty w świecie sportu i jak rozwijać istniejącą już ich sieć.

Case studies

Poprzez opisane historie zainspirujesz się sukcesami, które osiągnęli uznani dziennikarze sportowi.

Weź udział w kursie!

W chwili obecnej nie ma możliwości zapisu na kurs. Nowe zapisy na kursy Akademii zostały wstrzymane.

Zaufało nam już ponad 500 osób

Wybrane opinie o kursie

Cały czas się rozwijam, a kurs ten był doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy.

Polecam z czystym sercem każdemu, kto chce uzupełnić swoje braki, chce poznać tajniki dziennikarstwa, wszelakie dane statystyczne czy też wskazówki, jak to robić, by robić to dobrze.

Martyna Kowalska

Kurs jest doskonałą sprawą dla osób, które interesują się środowiskiem sportowym. Jeśli ta dziedzina jest kogoś pasją, poświęca jej dużo czasu to na pewno warto wziąć udział w tym kursie.

Pokaże wiele przydatnych aspektów pracy dziennikarza sportowego, a także uniwersalnych wskazówek jak zacząć dobrze swoją przygodę ze swoim przyszłym zawodem. Polecam!

Kuba Ochodek

Świetny kurs podparty wskazówkami, który porusza masę pożytecznych tematów.

Dobry zarówno dla początkujących, jak i szlifujących swój warsztat dziennikarski. Gorąco polecam!

Mateusz Posłuszańczyk

Najcześciej zadawane pytania

Ile kosztuje kurs i w jaki sposób mogę dokonać płatności?

Całkowita i jednorazowa opłata za kurs wynosi 129 zł brutto. Dokonasz jej za pomocą szybkiego i bezpiecznego systemu płatności online tpay, obsługującego zarówno przelewy bankowe jak i karty płatnicze. Dostęp do kursu otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Ile czasu muszę poświęcić na naukę?

Każdy kurs został tak przemyślany, aby można było go ukończyć nawet w jeden dzień. Intensywność nauki dostosujesz jednak do swoich potrzeb i możliwości. Treść wzbogacona jest o filmy, prezentacje, quizy, diagramy oraz rekomendacje narzędzi - to od Ciebie zależy jak bardzo zagłębisz się w temat.

Jak przebiega nauka?

Przez 30 dni masz nieograniczony dostęp do kursu z każdego urządzenia. Obsługa platformy jest bardzo prosta i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu. Z platformą możesz zapoznać się korzystając z naszych 2 darmowych kursów

Czy otrzymam certyfikat?

Kurs kończy się krótkim egzaminem w formie testu. Prawidłowe zaliczenie testu upoważnia do uzyskania certyfikatu ukończenia kursu, który wysyłany jest w formie elektronicznej. Do testu można podchodzić kilkukrotnie, należy jednak zmieścić się w 30-dniowym okresie dostępu do kursu.

Masz inne pytanie?

Skontaktuj się z nami