Internetowy kurs

Marketing treści w internecie i podstawy SEO

Kurs dla internetowych twórców, którzy chcą wiedzieć jak analizować statystyki i dobrać odpowiednie działania promocyjne, tak aby zwiększyć liczbę czytelników.

Przystąp do kursu

Tylko 129zł, polecany przez 98% uczestników

Czego się nauczysz?

Dowiesz się jak zwiększyć odwiedzalność Twojej strony internetowej. Nauczysz się analizować statystyki, promować teksty oraz pozyskiwać ruch z Google.

Promowanie artykułów

Zapoznasz się z propozycją różnorodnych działań, które jako autor możesz podjąć, aby wypromować swoje treści.

Analiza statystyk

Zrozumiesz jakie są różnice pomiędzy odsłoną, sesją czy liczbą unikalnych użytkowników. Dowiesz się, które statystyki są kluczowe i jak je analizować.

Search Engine Optimization (SEO)

Dowiesz się jak napisać artykuł przyjazny wyszukiwarkom oraz które czynniki mają wpływ na pozycję Twojej strony w Google.

Social media

Nauczysz się jak promować swoje treści na Twitterze, korzystać z narzędzia Twitter Analytics oraz kampanii niestandardowych w Google Analytics.

Zdobywanie czytelników

Zrozumiesz w jaki sposób czytelnicy trafiają na Twoją stronę i jak sprawdzić, które metody promocji są najbardziej skuteczne.

Użyteczne narzędzia

Poznasz przydatne aplikacje, służące m.in. do analizy ruchu konkurencji, wyboru słów kluczowych czy efektywnego działania w social media.

Weź udział w kursie!

W chwili obecnej nie ma możliwości zapisu na kurs. Nowe zapisy na kursy Akademii zostały wstrzymane.

Zaufało nam już ponad 500 osób

Wybrane opinie o kursie

Podobała mi się możliwość pogłębienia wiedzy nt. statystyk w mediach internetowych.

Myślę, że nie ma dużo miejsc, aby nauczyć się kilku bardzo praktycznych i przydatnych rzeczy o SEO czy marketingu.

Absolwent kursu

Bardzo cenne informacje dotyczące analizy ruchu na stronie oraz skutecznego odczytywania informacji podanych przez narzędzia statystyczne.

Ponadto wartościowe wskazówki odnośnie sposobu promocji artykułu oraz optymalizacji jego treści, tak by jak najwięcej osób mogło do niego dotrzeć.

Absolwent kursu

Najbardziej istotne były dla mnie instrukcje korzystania z Google Analytics, a także rozdział poświęcony pozycjonowaniu.

Absolwent kursu

Najcześciej zadawane pytania

Ile kosztuje kurs i w jaki sposób mogę dokonać płatności?

Całkowita i jednorazowa opłata za kurs wynosi 129 zł brutto. Dokonasz jej za pomocą szybkiego i bezpiecznego systemu płatności online tpay, obsługującego zarówno przelewy bankowe jak i karty płatnicze. Dostęp do kursu otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Ile czasu muszę poświęcić na naukę?

Każdy kurs został tak przemyślany, aby można było go ukończyć nawet w jeden dzień. Intensywność nauki dostosujesz jednak do swoich potrzeb i możliwości. Treść wzbogacona jest o filmy, prezentacje, quizy, diagramy oraz rekomendacje narzędzi - to od Ciebie zależy jak bardzo zagłębisz się w temat.

Jak przebiega nauka?

Przez 30 dni masz nieograniczony dostęp do kursu z każdego urządzenia. Obsługa platformy jest bardzo prosta i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu. Z platformą możesz zapoznać się korzystając z naszych 2 darmowych kursów

Czy otrzymam certyfikat?

Kurs kończy się krótkim egzaminem w formie testu. Prawidłowe zaliczenie testu upoważnia do uzyskania certyfikatu ukończenia kursu, który wysyłany jest w formie elektronicznej. Do testu można podchodzić kilkukrotnie, należy jednak zmieścić się w 30-dniowym okresie dostępu do kursu.

Masz inne pytanie?

Skontaktuj się z nami