Internetowy kurs

Dziennikarstwo internetowe

Kurs dla wszystkich twórców: dziennikarzy sportowych, blogerów, redaktorów stron internetowych, a także pracowników agencji marketingu i public relations.

Przystąp do kursu

Tylko 129zł, polecany przez 97% uczestników

Czego się nauczysz?

Dowiesz się jak użytkownicy konsumują treści w sieci i co z tego wynika dla Ciebie, jako internetowego twórcy. Ponadto nauczysz się jak ważny jest dobór tematu, jak zrobić porządny research oraz poznasz najważniejsze zasady poprawnej pisowni.

Formatowanie treści

Nauczysz się jak przygotować artykuł, który będzie z chęcią czytany zarówno przez użytkowników komputerów, jak i urządzeń mobilnych.

Tworzenie multimediów

Wzbogacisz swoje teksty m.in. o ankiety, wykresy, diagramy czy infografiki. Poznasz i wykorzystasz różnice pomiędzy prasą drukowaną a tekstem w sieci.

Dobór tematów

Pokażemy Ci jak znaleźć ciekawe inspiracje i odpowiednio dobierać tematykę swoich artykułów - zanim na dobre rozpoczniesz nad nimi pracę.

Dobry research

Dowiesz się jak efektywniej korzystać z wyszukiwarek internetowych oraz jak zdobywać informacje gospodarcze na temat firm i ich finansów.

Poprawność językowa

Zapoznasz się z zasadami poprawnej pisowni. Kiedy używać małej, a kiedy dużej litery, jak pisać wyrazy z partykułą “nie”, czy wolno spolszczać wyrazy i jak odmieniać nazwiska.

Social Media

Nauczysz się jak w pracy dziennikarza wykorzystywać media społecznościowe do inspiracji, zdobywania informacji czy śledzenia trendów.

Weź udział w kursie!

W chwili obecnej nie ma możliwości zapisu na kurs. Nowe zapisy na kursy Akademii zostały wstrzymane.

Zaufało nam już ponad 500 osób

Wybrane opinie o kursie

Ciekawym urozmaiceniem kursu były przykłady "z życia". Za bardzo skuteczne uważam również połączenie porada/wskazówka + narzędzie do skorzystania z niej.

Piotr Ostrowski

Uwielbiam pisać, choć nie jestem z zawodu dziennikarzem. Człowiek uczy się całe życie, a w kursie dostrzegłem tematy, które pomogą mi się rozwinąć oraz podnieść moje umiejętności.

Szybki, konkretny, bez owijania w bawełnę i przede wszystkim ciekawy. Dlatego, polecam kursy Akademii każdemu.

Absolwent kursu

Najbardziej podobało mi się pokazanie różnych możliwości wyszukiwania danych/trendów/prezentacji wyników.

Linki do programów, które można wykorzystać również w prezentacji wyników na spotkaniach służbowych

Absolwent kursu

Najcześciej zadawane pytania

Ile kosztuje kurs i w jaki sposób mogę dokonać płatności?

Całkowita i jednorazowa opłata za kurs wynosi 129 zł brutto. Dokonasz jej za pomocą szybkiego i bezpiecznego systemu płatności online tpay, obsługującego zarówno przelewy bankowe jak i karty płatnicze. Dostęp do kursu otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Ile czasu muszę poświęcić na naukę?

Każdy kurs został tak przemyślany, aby można było go ukończyć nawet w jeden dzień. Intensywność nauki dostosujesz jednak do swoich potrzeb i możliwości. Treść wzbogacona jest o filmy, prezentacje, quizy, diagramy oraz rekomendacje narzędzi - to od Ciebie zależy jak bardzo zagłębisz się w temat.

Jak przebiega nauka?

Przez 30 dni masz nieograniczony dostęp do kursu z każdego urządzenia. Obsługa platformy jest bardzo prosta i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu. Z platformą możesz zapoznać się korzystając z naszych 2 darmowych kursów

Czy otrzymam certyfikat?

Kurs kończy się krótkim egzaminem w formie testu. Prawidłowe zaliczenie testu upoważnia do uzyskania certyfikatu ukończenia kursu, który wysyłany jest w formie elektronicznej. Do testu można podchodzić kilkukrotnie, należy jednak zmieścić się w 30-dniowym okresie dostępu do kursu.

Masz inne pytanie?

Skontaktuj się z nami