Internetowy kurs

Prowadzenie i promocja fanpage na Facebooku

Kurs dla osób, które chcą lepiej poznać i zrozumieć zasady skutecznej komunikacji na Facebooku: od utworzenia fanpage’a, po kampanie reklamowe.

Przystąp do kursu

Tylko 129zł, polecany przez 97% uczestników

Czego się nauczysz?

Dowiesz się jak skutecznie prowadzić fanpage - zdobywać fanów, prowadzić z nimi efektywną komunikację, organizować konkursy zgodnie z prawem i z jakich narzędzi dodatkowych warto korzystać.

Angażujące treści

Zrozumiesz jak działa Edge Rank. Dowiesz się jak tworzyć angażujące treści oraz z jakich narzędzi do publikacji postów korzystać.

Konkursy

Dowiesz się jak organizować konkursy zgodne z regulamiem Facebooka oraz polskim prawem.

Kampanie reklamowe

Nauczysz się konfigurować swoją pierwszą kampanię reklamową. Określać jej cel, targetowanie, budżet i harmonogram.

Inspirujące przykłady

Poznasz kampanie marketingowe największych marek na świecie, które wygrały branżowe nagrody i wykraczają daleko poza środowisko Facebooka.

Narzędzia i aplikacje

Zapoznasz się z aplikacjami, dzięki którym w prosty sposób stworzysz multimedialne treści, które wyróżnią Twój fanpage.

Sytuacje kryzysowe

Zdobędziesz niezbędną wiedzę jak moderować fanpage oraz obronną ręką wychodzić z sytuacji kryzysowych.

Weź udział w kursie!

W chwili obecnej nie ma możliwości zapisu na kurs. Nowe zapisy na kursy Akademii zostały wstrzymane.

Zaufało nam już ponad 500 osób

Wybrane opinie o kursie

W ciągu kilku godzin zapoznałem się z treścią kursu od deski do deski. W trakcie kursu porównałem wyniki zarządzanej przeze mnie strony z tysiącami innych fanpage'y, poznałem najciekawsze blogi o marketingu, uruchomiłem płatną kampanię i zoptymalizowałem cover photo do wersji na urządzenia mobilne.

Dawid Dura

Najbardziej podobały mi się konkretne przykłady i rady, jak kierować swoim fanpage'a na Facebooku z wyjaśnieniami, jakie konsekwencje niesie za sobą opieszałość w działaniu, bądź niezwrócenie uwagi na konkretne sytuacje (np. wspomniana pod koniec kampania Coca-Coli).

Absolwent kursu

Dla mnie najciekawsze było wyjaśnienie, co wyświetla się użytkownikom w newsfeedzie oraz zasada działania Edge Ranku.

Przydatne ponadto były informacje, jak prowadzić konkursy i z jakich narzędzi korzystać przy publikacji postów.

Absolwent kursu

Najcześciej zadawane pytania

Ile kosztuje kurs i w jaki sposób mogę dokonać płatności?

Całkowita i jednorazowa opłata za kurs wynosi 129 zł brutto. Dokonasz jej za pomocą szybkiego i bezpiecznego systemu płatności online tpay, obsługującego zarówno przelewy bankowe jak i karty płatnicze. Dostęp do kursu otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Ile czasu muszę poświęcić na naukę?

Każdy kurs został tak przemyślany, aby można było go ukończyć nawet w jeden dzień. Intensywność nauki dostosujesz jednak do swoich potrzeb i możliwości. Treść wzbogacona jest o filmy, prezentacje, quizy, diagramy oraz rekomendacje narzędzi - to od Ciebie zależy jak bardzo zagłębisz się w temat.

Jak przebiega nauka?

Przez 30 dni masz nieograniczony dostęp do kursu z każdego urządzenia. Obsługa platformy jest bardzo prosta i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu. Z platformą możesz zapoznać się korzystając z naszych 2 darmowych kursów

Czy otrzymam certyfikat?

Kurs kończy się krótkim egzaminem w formie testu. Prawidłowe zaliczenie testu upoważnia do uzyskania certyfikatu ukończenia kursu, który wysyłany jest w formie elektronicznej. Do testu można podchodzić kilkukrotnie, należy jednak zmieścić się w 30-dniowym okresie dostępu do kursu.

Masz inne pytanie?

Skontaktuj się z nami