Internetowy kurs

Profesjonalny profil na LinkedIn

Kurs dla wszystkich osób, które chcą się nauczyć jak efektywnie korzystać z platformy LinkedIn - od budowania wizerunku, po znalezienie wymarzonej pracy.

Przystąp do kursu

Kurs darmowy, polecany przez 99% uczestników

Czego się nauczysz?

Stworzysz efektywny profil na LinkedIn i zrozumiesz, dlaczego warto to zrobić. Dowiesz się jak budować swój profesjonalny wizerunek, poszerzać sieć kontaktów i dać się znaleźć pracownikom z branży HR.

Skuteczny profil

Dowiesz się jakie informacje powinieneś zamieścić w swoim profilu, a także jak dobrać odpowiednie zdjęcie, nagłówek czy podsumowanie zawodowe.

Budowanie sieci kontaktów

Poznasz dobre i złe praktyki w zdobywaniu kontaktów. Umiejętnie wykorzystasz funkcje potwierdzania umiejętności oraz rekomendacji.

Publikacja treści

Nauczysz się tworzyć skuteczne treści. Dowiesz się jak tworzyć posty oraz artykuły i zrozumiesz różnice pomiędzy LinkedIn a Twitterem czy Facebookiem.

Promocja profilu

Dowiesz się w jaki sposób możesz promować swój profil m.in. wykorzystując stopkę mailową czy własnego bloga.

Weź udział w kursie!

W chwili obecnej nie ma możliwości zapisu na kurs. Nowe zapisy na kursy Akademii zostały wstrzymane.

Zaufało nam już ponad 500 osób

Wybrane opinie o kursie

Kurs w bardzo przystępnej formie. Przede wszystkim polecam go ludziom, którzy dopiero myślą o dołączeniu do LinkedIn, ale również tym, którzy od jakiegoś czasu prowadzą swój profil zawodowy i chcą zasięgnąć dodatkowej wiedzy.

Marcin Chycki

Z czystym sumieniem mogę polecić kurs nawet dla osób mających na co dzień do czynienia z kanałami "social media".

Spora pigułka wiedzy podana w przystępny i merytoryczny sposób. No i prywatny duży plus za pokazanie jako przykładu kont Tottenham Hotspur :)

Patrick M.

Bardzo dobre wprowadzenie do korzystania z LinkedIn.

Konkretne informacje poparte przykładami z branży sportowej.

Adrian Liput

Najcześciej zadawane pytania

Ile kosztuje kurs?

Kurs jest w pełni darmowy, aby rozpocząć naukę wystarczy wypełnić formularz powyżej, podając imię, nazwisko oraz adres e-mail. Dostęp do platformy e-learningowej zostanie przyznany od razu po wypełnieniu formularza - login i hasło otrzymasz e-mailem.

Ile czasu muszę poświęcić na naukę?

Każdy kurs został tak przemyślany, aby można było go ukończyć nawet w jeden dzień. Intensywność nauki dostosujesz jednak do swoich potrzeb i możliwości. Treść wzbogacona jest o filmy, prezentacje, quizy, diagramy oraz rekomendacje narzędzi - to od Ciebie zależy jak bardzo zagłębisz się w temat.

Jak przebiega nauka?

Przez 30 dni masz nieograniczony dostęp do kursu z każdego urządzenia. Obsługa platformy jest bardzo prosta i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu.

Czy otrzymam certyfikat?

Kurs kończy się krótkim egzaminem w formie testu. Prawidłowe zaliczenie testu upoważnia do uzyskania certyfikatu ukończenia kursu, który wysyłany jest w formie elektronicznej. Do testu można podchodzić kilkukrotnie, należy jednak zmieścić się w 30-dniowym okresie dostępu do kursu.

Masz inne pytanie?

Skontaktuj się z nami