Internetowy kurs

Efektywna organizacja pracy i osiąganie celów

Kurs dla wszystkich, którzy chcą poprawić wydajność swojej pracy, lepiej planować zadania, dbać o właściwy balans praca - odpoczynek i efektywnie pracować zdalnie.

Przystąp do kursu

Kurs darmowy, polecany przez 97% uczestników

Czego się nauczysz?

Dowiesz się jak wyznaczać cele i wytrwale dążyć do ich realizacji. Poznasz techniki, które usprawnią Twoją pracę zarówno w biurze, jak i w domu. Kurs nie ma Cię zmotywować, tylko nauczyć efektywnej pracy.

Efektywne planowanie zadań

Nauczysz się jak planować dzień i tworzyć listy zadań, które uda Ci się realizować. Poznasz użyteczne narzędzia na komputer oraz smartfona.

Skupienie na zadaniu

Dowiesz się jak korzystać z techniki Pomodoro, kiedy realizować najtrudniejsze zadania i jak Twój umysł radzi sobie z wielozadaniowością.

Budowanie nawyków

Dowiesz się jak wyrobić w sobie codzienne automatyzmy, dzięki którym zrealizujesz zakładane cele. Zrozumiesz dlaczego nie warto polegać jedynie na motywacji.

Zarządzanie pocztą elektroniczną

Poznasz metodę "Inbox Zero" oraz zrozumiesz dlaczego sprawdzanie poczty co 5 minut nie jest dobrym rozwiązaniem.

Praca w biurze

Zrozumiesz dlaczego aż 40-60% czasu pracowników jest marnowanego. Dowiesz się jak efektywniej pracować w biurze i jakie są najlepsze warunki dla pracy kreatywnej.

Praca zdalna

Poznasz najważniejsze zasady pracy z domu, tak by odnaleźć czas zarówno na życie prywatne, jak i zawodowe. Zrozumiesz, że praca zdalna wymaga wysokiej samodyscypliny.

Weź udział w kursie!

W chwili obecnej nie ma możliwości zapisu na kurs. Nowe zapisy na kursy Akademii zostały wstrzymane.

Zaufało nam już ponad 500 osób

Wybrane opinie o kursie

Polecam kurs każdemu kto szuka rozwiązania, aby zoptymalizować swoją pracę i urealnić drogę do osiągania danych celów. Natomiast ludzi, którzy uważają, że są już wystarczająco efektywni, również zapraszam do zrobienia tego krótkiego kursu.

Myślę, że każdy wyciągnie z niego coś, co potem będzie mógł wprowadzić w życie, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do doskonałości, za którą tak gonimy.

Kajetan

Kurs zdecydowanie przydatny dla osób, które nie za bardzo wiedzą jak sprawić by ich praca była bardziej wydajna. Treści zawarte w kursie są użyteczne nie tylko dla osób pracujących w sporcie, ale każdy znajdzie coś dla siebie.

Kurs polecam każdemu, niezależnie od tego, czy uważa, że ma problemy z wydajnością czy też nie. Treść jest skondensowana w bardzo dobry sposób, co sprawia, że wykonanie całego kursu może zająć nawet jeden dzień, a naprawdę warto.

Szymon Sieradz

Kurs był dla mnie bardzo przydatny. Język polski dla mnie nie jest ojczystym, ale wszystko było jasne i miłe do czytania.

Otrzymałem wiele fajnych porad, których będę używała dalej w swojej prace i ogólne w życiu.

Irina Khinko

Najcześciej zadawane pytania

Ile kosztuje kurs?

Kurs jest w pełni darmowy, aby rozpocząć naukę wystarczy wypełnić formularz powyżej, podając imię, nazwisko oraz adres e-mail. Dostęp do platformy e-learningowej zostanie przyznany od razu po wypełnieniu formularza - login i hasło otrzymasz e-mailem.

Ile czasu muszę poświęcić na naukę?

Każdy kurs został tak przemyślany, aby można było go ukończyć nawet w jeden dzień. Intensywność nauki dostosujesz jednak do swoich potrzeb i możliwości. Treść wzbogacona jest o filmy, prezentacje, quizy, diagramy oraz rekomendacje narzędzi - to od Ciebie zależy jak bardzo zagłębisz się w temat.

Jak przebiega nauka?

Przez 30 dni masz nieograniczony dostęp do kursu z każdego urządzenia. Obsługa platformy jest bardzo prosta i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu.

Czy otrzymam certyfikat?

Kurs kończy się krótkim egzaminem w formie testu. Prawidłowe zaliczenie testu upoważnia do uzyskania certyfikatu ukończenia kursu, który wysyłany jest w formie elektronicznej. Do testu można podchodzić kilkukrotnie, należy jednak zmieścić się w 30-dniowym okresie dostępu do kursu.

Masz inne pytanie?

Skontaktuj się z nami