Internetowy kurs

Profesjonalny blog. Jak zacząć?

Kurs dla wszystkich osób, które zamierzają rozpocząć przygodę z blogosferą oraz dla tych, którzy mają już swojego bloga, ale chcieliby aby wyglądał on profesjonalniej.

Przystąp do kursu

Tylko 129zł, polecany przez 99% uczestników

Czego się nauczysz?

Samodzielnie uruchomisz bloga w oparciu o platformę blogową lub Wordpressa. Dowiesz się jak wybrać hosting, szablon, pluginy czy domenę. W jednym miejscu znajdziesz wszystko to, co każdy początkujący bloger wiedzieć powinien.

Konfiguracja platformy blogowej

Pokażemy Ci jak skorzystać z gotowej platformy blogowej oraz wyszukać wyróżniający się szablon dla Twojej strony.

Konfiguracja WordPressa

Dowiesz się jak zainstalować i skonfigurować WordPressa, tak abyś mógł samodzielnie uruchomić bloga. Dowiesz się skąd wziąć dobry szablon i jaki hosting wybrać.

Instalacja pluginów

Dowiesz się jakie pluginy warto dodać do swojego WordPressa, aby poprawić optymalizację w Google, bezpieczeństwo oraz szybkość ładowania się strony.

Promocja bloga

Dowiesz się co decyduje o sukcesie bloga oraz poznasz podstawowe sposoby na zdobycie pierwszych czytelników.

Nazwa, domena i logo

Pomożemy wybrać Ci nazwę i domenę bloga oraz podpowiemy w jaki sposób stworzyć odpowiednie logo strony, które pomoże wyróżnić się z tłumu.

Najczęstsze błędy początkujących

Poznasz 10 najczęstszych błędów, które popełniają początkujący twórcy. To one wpływają na to, że tak wielu autorów przedwcześnie rezygnuje z blogowania.

Weź udział w kursie!

W chwili obecnej nie ma możliwości zapisu na kurs. Nowe zapisy na kursy Akademii zostały wstrzymane.

Zaufało nam już ponad 500 osób

Wybrane opinie o kursie

Cały kurs czytałem z dużym zainteresowaniem, ponieważ próbowałem już swoich sił w blogowaniu. Niestety zawsze czegoś brakowało, aby rozwinąć ten temat.

Dzięki kursowi dowiedziałem się, jak krok po kroku założyć i zoptymalizować swojego bloga, co na pewno wykorzystam przy próbie tworzenia go na nowo.

Absolwent kursu

Duża ilość cennych wskazówek i konkretnych programów, które mogą pomóc w przygotowaniu bloga.

Poza tym, prosta, ale konkretna instrukcja, jak krok po kroku zaistnieć w blogosferze. Bardzo cenna lektura.

Absolwent kursu

Świetne podejście do początkujących bloggerów. Teraz tylko brak chęci i czasu, ewentualnie też pomysłu, mogą być przeszkodami w tworzeniu bloga.

Reszta trudności została wyeliminowana.

Absolwent kursu

Najcześciej zadawane pytania

Ile kosztuje kurs i w jaki sposób mogę dokonać płatności?

Całkowita i jednorazowa opłata za kurs wynosi 129 zł brutto. Dokonasz jej za pomocą szybkiego i bezpiecznego systemu płatności online tpay, obsługującego zarówno przelewy bankowe jak i karty płatnicze. Dostęp do kursu otrzymasz od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Ile czasu muszę poświęcić na naukę?

Każdy kurs został tak przemyślany, aby można było go ukończyć nawet w jeden dzień. Intensywność nauki dostosujesz jednak do swoich potrzeb i możliwości. Treść wzbogacona jest o filmy, prezentacje, quizy, diagramy oraz rekomendacje narzędzi - to od Ciebie zależy jak bardzo zagłębisz się w temat.

Jak przebiega nauka?

Przez 30 dni masz nieograniczony dostęp do kursu z każdego urządzenia. Obsługa platformy jest bardzo prosta i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu. Z platformą możesz zapoznać się korzystając z naszych 2 darmowych kursów

Czy otrzymam certyfikat?

Kurs kończy się krótkim egzaminem w formie testu. Prawidłowe zaliczenie testu upoważnia do uzyskania certyfikatu ukończenia kursu, który wysyłany jest w formie elektronicznej. Do testu można podchodzić kilkukrotnie, należy jednak zmieścić się w 30-dniowym okresie dostępu do kursu.

Masz inne pytanie?

Skontaktuj się z nami